BİTKİSEL KOMPLEKS

BİTKİSEL KOMPLEKS

Tarih boyunca gücün ve cazibenin simgesi olan saçlar günümüzde de çok önemli bir statü ve güzellik unsurudur. İster kısa ister uzun, ister boyalı ister boyasız, kıvırcık, düz fark etmeksizin her saç tipine sahip kadınların ve erkeklerin en önemli ortak sorunu saça hak ettiği bakımı verip vermediğidir. Saç bakımında beslenme şekli, çevresel faktörler, saça uygulanan işlemler gibi birçok etken saçın sağlığını ve görünümünü dikkat edilmediğinde büyük ölçüde olumsuz yönde etki göstermektedir. Bu etkiler saç uçlarında oluşan kırılmalar, saç dökülmesi, renk pigmentlerinin ölerek saçın erken yaşta beyazlaması ve kepek oluşumu gibi rahatsız edici etkilerdir. Tüm bu etkilerin ortadan kaldırılması ve saçınıza hak ettiği bakımı sağlamak için S:U Şampuanları sizlerle buluşuyor. İçerdiği 18 bitki ekstresi sayesinde saçınızda oluşabilecek rahatsız edici tüm etkileri ortadan kaldırıyor. Bu bitki özlerini ayrı ayrı saça uygulamak yetersizdir. Her bir ekstre saçınızı farklı bir açıdan besler. Saç bakımınızı tam anlamıyla sağlamak için doğadan esinlenildi.

 1. Astragalus Membranaceus Root Extract
 2. Ilex Paraguariensis Leaf Extract
 3. Schisandra Nigra Fruit Extract
 4. Curcuma Longa Root Extract
 5. Capsicum Frutescens Fruit Extract
 6. Panax Ginseng Root Extract
 7. Ginkgo Bioba Leaf Extract
 8. Cucurbita Pepo Seed Extract
 9. Linum Usitatissimum Seed Extract
 10. Centella Asiatica Extract
 11. Equisetum Arvense Extract
 12. Panicum Milliaceum Seed Extract
 13. Camelia Sinensi Leaf Extract
 14. Urtica Dioica Extract
 15. Betula Alaba Leaf Extract
 16. Aesculus Hippocastanum Seed Extract
 17. Nigella Sativa Seed Extract
 18. Allium Sativum Bulb Extract

 

Genel Özellikleri

18 bitki ekstresinden oluşan bitkisel kompleks, antioksidan özelliği ile stresin azalmasına dolayısı ile kan detoksuna yardımcı olarak immun sistemin güçlenmesine katkıda bulunur. Besinlerin saç köklerini daha iyi beslemesine yardımcı olurken saç dökülmelerinin de azalmasına ve yeni saç oluşumuna destek sağlar. Bitkisel kompleksin içeriğinde bulunan doğal karışım saç köklerinde Vitamin-D reseptör genlerinin aktivatörüdür. Bu reseptörler tarafından üretilen proteinler saç köklerinin engellenmeden büyümesine destek sağlarlar.

Bitkisel kompleks preservative-free (koruyucu içermez), saçları güçlendirerek elastikiyetlerinin artmasına, saçların hacim, gövde ve refleksiyon kazanmasına, bozulan dengenin yeniden düzenlenmesine yardımcı olur, saç dökülmelerine karşı savaşır ve yeni saç oluşumunu teşvik eder.

Bu gönderiyi paylaş