Doğa en iyisini bilir!
Geleceğe ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretirken, doğayı tahrip etmeden gelecek nesillere bırakmak, insana ve çevreye duyarlı üretim yapmak ana prensibimizdir.

HAKKIMIZDA

EQ Products, 14.300 m2 kapalı alana sahip Torbalı tesislerinde üretilen ürünler başta Almanya olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Ev ve endüstriyel temizlik ürünleri, deterjan, oto bakım ve temizlik ürünleri, kozmetik ve oda parfümleri kategorilerinde Violair, Otobel ve Ecosope gibi lider markalarımızı tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Üretim tesislerimizde ayrıca; yerli ve yabancı şirketlere fason üretimde gerçekleştirmekteyiz.

Misyonumuz

Geleceğe ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretirken, doğayı tahrip etmeden gelecek nesillere bırakmak, İnsana ve Çevreye duyarlı üretim yapmak ana prensibimizdir.

İnsana ve doğaya saygı anlayışıyla, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaya önem veririz.

Vizyonumuz

Kurumsal kültür ve kimlik kazanmış, kaliteyi ve doğallığı her zaman ön planda tutarak sektörde öncü rol oynayan ve tercih edilen uluslararası bir şirket olmaktır.

Başarma arzusuyla çıktığımız yolda doğruluk, dürüstlük ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, insana ve doğaya duyarlı ürünler üreterek, yenilik ve değişimin önemine inanır, sürekli gelişmeyi prensip olarak kabul ederiz.